محصولات مرتبط با انواع جاذب

مقالات مرتبط با انواع جاذب

نحوه تغییر رنگ سیلیکاژل آبی

سیلیکاژل آبی یک نوع رطوبت‌گیر است که در سایز‌های مختلف تولید می‌شود. این ماده با دیگر مواد شیمیایی واکنش...

سیلیکاژل نارنجی

سیلیکا ژل نارنجی تشکیل شده از ترکیب طبیعی سیلیکون دی اکسید می باشد که بعد از خالص سازی، به شکل گرانول‌های کروی در آمده است. وقتی که این کره‌ها خشک هستند، رنگ زرد/نارنجی دارند و هنگامی که تا 15 درصد از وزنشان رطوبت جذب می‌کنند، رنگ دانه‌ها به سبز تبدیل می‌شود. این تغییر رنگ به کاربر این امکان را ‌می‌دهد که زمان دقیق تعویض یا شارژ دوباره سیلیکاژل را متوجه شود.

در سال 1998 اتحادیه اروپا تصمیم گرفت که استفاده از سیلیکاژل آبی را در بازار اروپا به خاطر داشتن کبالت کلرید که برای انسان سمی است،  ممنوع اعلام کند. سیلیکاژل نارنجی مورد تایید اتحادیه اروپا به عنوان جاذب رطوبت می‌باشد. مشابه سیلیکاژل آبی، سیلیکاژل نارنجی نیز در بسیازی از صنایع کاربرد دارد. از جمله کاربرد این ماده می‌توان به استفاده در دستگاه‌های خشک‌کن هوا‌،‌ خشک کردن گاز‌ها و ترانسفورمر ها نام برد.

WholesaleIran تامین‌کننده سیلیکاژل نارنجی در سایز 2-5 میلی‌متر می باشد که قابلیت جذب رطوبت بالایی در دمای اتاق و محیط دارد. سیلیکاژل نارنجی سمی نیست و باعث آلودگی محیط زیست نمی‌شود. با این حال این ماده نباید در تماس مستقیم با مواد غذایی و دارویی قرار بگیرد.

جهت استعلام قیمت سیلیکاژل نارنجی و پیگیری سفارشات خود از طریق واتسپ  شرکت و یا تماس با شماره 09160201402  با ما در ارتباط باشید.

 

نظرات

1 Comment

Submit a Comment

×

سلام!

جهت ارتباط، روی پروفایل بخش مورد نظر خود کلیک کنید.

×